SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Caddy 2.0 SDI 2006
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor '17
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
216,349
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
175769
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet Caddy 2.0 Sdi 2006 me tabela te huaja po sa ardhur nga holanda posedon klim airbag servo gjama me rrym esp qentrallthirr ne numer ‭049808776‬ ose ne numer‭+377 44 77 76 16‬

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jetmir
Prishtinë
045476292
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »