SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor '17
Lloji :
BMW 730
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2001
ID e produktit :
175782
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bmw 7 full opcionPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arton
Shtime
045208896
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »