SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat Exeo 2.0 TDI - 2010
Çmimi :
€6,900.00
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor '17
Lloji :
Seat Tjetër
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
169,700
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
175783
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturën Seat Exeo 2.0 TDI 88kW/120Ps.
Vetura esht n’gjendje shum shum t’mir , i ka 169 700 km origjinal me liber t’servisit, gjitha serviset e kryera me koh, karrikat lkur , ka gjithashtu solar n’shiber siq shihet n’foto.
Kush osht i interesum per informata shtes mujn me kontaktue n’viber me pronarin.
Vetura gjindet n’zvicerr.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arton
Zakut
+41 76 406 14 45
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »