SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw crafter 50
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:04
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2008
ID e produktit :
175789
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vw Crafter 50 
2.5 tdi
Viti 2008
Km 220000
Manuel
6 shpejtsi 
Klim 
Central 
I Regjistrum deri 5 ton 
Rks

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Prishtinë
049727298 ,049292252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »