SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot: 2.0-HDI-2003
Çmimi :
€2,900.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:13
Lloji :
Peugeot 307
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
ID e produktit :
175795
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Peugoet
Modeli 307
Motorri-2.0 Dizell
Manual
Klimatronik
I rexhistruar Rks
Viti i prodhimit 2003
Qmimi 2900-Euro
Kontakti-044419410
Informata rreth publikuesit
Autosallon ALBANI
Prishtinë
044419410
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »