SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes E300 4MATIC
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Janar '18
Lloji :
Mercedes E 300
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
1988
ID e produktit :
175798
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedesi E300 4MATIC(4x4) automatic viti prodhimit 88.Mercedesi posedon gumat e veres me fellne te alluminit 17coll dhe gumat e dimrit te reja.Posedon vetem 200.000km..Karrikat i ka lekur ngjyr krem dhe gjamat elektronik.Per me shume kontaktoni:+37745578380(+viber)

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rilind
Stuttgart, Germany
+377/044-121-268
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »