SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes C220 CDI - 2014
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:05
Lloji :
Mercedes C 220
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
182,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2014
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
175803
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes C 220 CDI
Viti - 11/2014
125KW / 170PS
182.000 Km
Vetura Vetem me Dogan - IM7

Auto Salloni Florenti
Tel ; 049 845 548 dhe Viber +386 49 845 548
Adressa : Çagllavic - Prishtinë
autosalloniflorenti@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni Florenti
Prishtinë
049845548
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »