SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot-308-HDI-2008
Çmimi :
€5,100.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:14
Lloji :
Peugeot 308
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2008
ID e produktit :
175809
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Peugeot
Modeli 308
Motorri 1.6-Dizell
Manual
Klimatronik
Tempomat
E rexhistruar Rks
Viti i prodhimit 2008
Qmimi-5100 Euro
Kontakti 044419410
Informata rreth publikuesit
Autosallon ALBANI
Prishtinë
044419410
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »