SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a3 sport bek 2.0 dizel autmatik 2005 abes klim korrikat me nxemje cenzor e tj...
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Nëntor '17
Lloji :
Audi
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
248,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
175816
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi a3 sport bek 2.0 dizel autmatik 2005 abes klim korrikat me nxemje cenzor e tj...Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arlind
Ferizaj
049 400 103
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »