SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
huwaei viber 0037745657812
Çmimi :
€25.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:59
Lloji :
Volkswagen/VW 181
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
12,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1989
ID e produktit :
175818
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes tel huwei tel sa po i ardhur nga ger
celularit.
Informata rreth publikuesit
Bekim
Prishtinë
044494296
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »