SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK VITI 2009
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:07
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,456
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
175824
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AUDI A4 2.0 TDI 105 KW
AUTOMATIK 8 SHPEJSI
VITI 2009
KLIMA TRONIK
ABS
ESP
TEMPOMAT
ULSET NXEMJE
KONANDA TIMON
NAVI TMADH CD
SENZOR PARKINGU PARA MRAPA
2 QELSA
GOMA TREJA
I SAPO ARDHUN NGA. ZVICRRA
ME DOGAN PAGUME
I SERVISUM KOMPLET ME LIBRA SERVIST
PER MA SHUM NA TEL ☎
044 106 941☎044 877 535☎044 714471
Informata rreth publikuesit
AUTO ALBANI
Prishtinë
044 714471
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »