SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 1.6 tdi 6 shpejsi 20-06-2017
Çmimi :
€23,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:06
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
12,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2017
ID e produktit :
175840
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat 1.6 tdi 6 shpejsi i vitit qershor 2017 8 muaj regjistrim dhe full kasko etj.
Tel. 049-821-026.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Guli
Prishtinë
049821026
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »