SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf V 2005
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '17
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
242,578
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
175845
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Golf V 2.0 tdi 140kf viti i prodhimit 2005 i rexhistruar vetura posedon 6 x airbag xhama me rryme klimatronik shiber tempomat per info 049151519 dhe 049461795Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ajet
Mitrovice
049151519/049461795
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »