SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf VII 2.0 GTD 08/2014
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
152,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2014
ID e produktit :
175846
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Golf VII 2.0 GTD 08/2014 me dogan me tabela 1 vit regjistrim full opsion per me shum na kontaktoni ne 044998994 ose viber +37744998994Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
//AutoXhevda🚘//
Prishtinë
044-998994
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »