SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 118
Çmimi :
€7,400.00
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '17
Lloji :
BMW 118D
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
143,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
175852
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Osht kerr shum i mir edhe i rujtem
edhe ekonomik, i doganuar e i regjistruar me tabla te kosoves tl.044 188 981 Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Budi
Gjakovë
044 188 981
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »