SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X5 40d XDrive AUTOMATIK VITI 2014
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '17
Lloji :
BMW X5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
4000.00
Viti :
2014
ID e produktit :
175854
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BMW X5 40d XDrive AUTOMATIK VITI 2014 I SAPO ARDHUR DHE I DOGANUAR NE RKS 1 VIT ME KM TE GARANTUARA DHE LIBER TE SERVISIT ME FULL EXTRA PER ME SHUM INFO NA KONTAKTONI NE NUMRIN 045335898 049672222

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AUTOSALLON DIZARI
Vushtrri
045335898
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »