SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VETURA NE SHITJE Passat 1.9 TDI Blue Motion
Çmimi :
€8,800.00
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '18
Lloji :
VW PASSAT
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
274,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Cruise Control, Sensor Parkingu
ID e produktit :
175855
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Viti i prodhimit: 2008
Ngjyra: e bardhe;
Me tabela te RKS;

Me:
senzora parkingu dhe kamere;
Tempomat;
Board computer;
Nxemje ne uleset e perparme;
ESP, ABS;
Mbrojtje kunder vjedhjes;
Komanda ne timon;
Televizore per femije (2);
Goma dimri dhe vere ma alu fellne;
Gome rezerve;
Radio/DVD/Navigonin system Pioneer;
Me liber servisi; rripi dhembzor tani i nderruar, servisin dhe kontrollen teknike;
Ne gjendje te shkelqyeshme;
KM: 274.000

Per me shume info kontakto ne 049 817 700

Nuk beje ndrrim.
Informata rreth publikuesit
Adrian
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »