SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Tiguan 2.0 Dizel
Çmimi :
€13,500.00
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '17
Lloji :
VW TIGUAN
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
175856
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Tiguan 2.0 c Dizel ps,140 osht i doganuar e i regjistruar ne numra te kosoves i ardhum nga zvicra ka navi ,klima auto ,nzemje karrikat per mrena osht krejt rryp rrypi e ka ngjyren kaffe ,auto hold numri i telefonit 044 188 981
Informata rreth publikuesit
Budi
Gjakovë
044 188 981
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »