SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes sprinter
Çmimi :
€9,200.00
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor '17
Lloji :
Mercedes
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
244,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2011
ID e produktit :
175857
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes sprinter 2.2 Dizel Ps 165 per tre Persona i gjat osht 4.40 ndersa i gjan osht 2.40 pesh qon 1.6 T osht ne gjendje shum te mir nga zvicre i pa doganuar Tl;044188981Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Budi
Gjakovë
044 188 981
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »