SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A 4
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor '17
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2001
ID e produktit :
175859
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
044188981 osht vetur e ardhur nga zvicra

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Budi
Gjakovë
044 188 981
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »