SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
pezho 106
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor '17
Lloji :
Peugeot 106
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
18,000
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
1996
ID e produktit :
175860
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
e ardhur nga zvicra 044 188 981 per gjdo ifo ne telefon

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Budi
Gjakovë
044 188 981
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »