SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 120
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '17
Lloji :
BMW 120
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
175862
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Bmw 120d M
viti 06/2006
Km 210.000
Me regjistrim deri ne muajin gusht 2018.
Posedon:
radio cd, aux, bluetooth, asr, abs, esp, dtc, dhezet me pull start/stop, senzor parkingu(mbrapa), senzora t’shiut, ulset sport rikaro pershtatje ne qfardo menyre dhe ansoret mbushen me air, klim 2 zonale, foli karboni brenda disa pjes te interierit, amortizerat jan ekstra mund ta qoni me lart dhe me posht veturen, dritat xenon, hollogenat xenon led tbardha, 2 qelsa origjinal
serviset te gjitha te kryera si: gurtnet, ulen me te gjitha filterat, dhe klimen.
Sa i perket vetures ju garantoj qe nuk osht ne peng apo ne hipotek, blersit te vetures meniher mund te ja shkarkoj kontraten dhe te gjitha dokumentat qe nevoiten viber +38649465449
Informata rreth publikuesit
Shqiprim
Trieste, Italy
049465449
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »