SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Tiguani 2.0 Tdi 4 Motion. Sport Line
Çmimi :
€10,900.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shkurt '18
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
118,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
175863
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Tiguani 2.0 Tdi 4 Motion. Sport Line 124 kw -170 ps
Vetura eshte ne gjendje shum te mir posedon liber servisi 118000 km te garantume . 2 par goma ver dimer me fellge . Navi. Xenon . Karrigat Lekur. Etj
Vetura eshte pa Dogan vjen nga Gjermania
Informata rreth publikuesit
Labinot
Prishtinë
044-896689
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »