SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A6 3.0 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:40
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
188,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2013
ID e produktit :
175867
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e zeze metalike , 5 dyer ,5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE:kliatronik kater zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur dhe ALCANTARA , ulset sport ,
ulset e ngrohje , dritat LED para dhe mbrapa , dritat BI XENON ,
navigacion GPS TV HD , senzora te patkingut para dhe mbrapa ,tempomat ,
bordkompjuter , KAMER mbrapa , abs , esp , airbag , radio CD SD ,
zerimin BOSE audio , dritaret elektrike , fellne , etj .

Për më shumë:
auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=audi-a6-3-0-tdi 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »