SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X5 3.0D Xdrive 2011
Çmimi :
€26,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:31
Lloji :
BMW X5
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2011
Ekstra :
Mbyllje Qendrore, Cruise Control, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
175878
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW X5 3.0D 2011 PANORAM FACELIFT
• KEYLESS START/ENTRY
• PANORAM
• PERDE MRAPA
• FELLNE ME GOMA TE REJA
• MODEL FACELIFT
• SENSORA PARKIMI PARA DHE MRAPA
• 160.000 KM
• ULESE SPORT DHE MEMORIE
• I SAPO DOGANUAR

QMIMI 26500 EURO

TEL.044 100 141
TEL.044 100 131 (VIBER)
Informata rreth publikuesit
AutoSallon FATIJONI
Prishtinë
044 100 141
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »