SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2006 RKS
Çmimi :
€3,650.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:58
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2006
Ekstra :
Mbyllje Qendrore, Airbags
ID e produktit :
175880
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2006 RKS
• MANUAL 5 SHPEJTSI
• KLIME
• FELLNE ME GOMA TE MIRA
• TEMPOMAT
• RKS I QLAJMRUAR
• 2 QELSA

QMIMI 3650€

TEL.044 100 141
TEL.044 100 131 (VIBER)
Informata rreth publikuesit
AutoSallon FATIJONI
Prishtinë
044 100 141
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »