SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
175882
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 6 2.0 TDI DSG Viti i prodhimit gusht 2009 makina posedon ndrrim te shpejtsive ne timon senzor parkingu para dhe mbrapa senzor shiu AC ABS ESP CD MP3 AUX drita te mjeglls etj. Per ma shum na kontaktoni 045519334Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Liri
Prishtinë
045519334
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »