SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 1.9 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor
Lloji :
GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
175889
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 4.1.9 tdi pacifik,viti 2003i posa ardhur pa dogan 194000 km te kalume me liber servisi me dy qelsa vetura posedon gjama elektrik klima tronik karrika rekaro me nxemje radio cd mp3 gomat e dimrit te reja etj ...

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Golf
Besianë
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »