SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw caddy maxi 1.9 tdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:54
Lloji :
Volkswagen Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
197,572
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
ID e produktit :
175891
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vw caddy maxi
Viti 2008
 1.9 tdi 
197572
Manuel 
Klim
Tempomat
Senzora radio 
Central

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Vushtrri
049727298 ,049292252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »