SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes c klas 270 cdi avangarde automatik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor
Lloji :
Mercedes C 270
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
242,210
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2002
ID e produktit :
175929
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mercedes c klas 270 cdi avangarde viti 2002 rks edhe pak ka regjistrim automatik guma te rreja serviset e krym 4 gjamat me rrym senzor shihiut cd clim tronik i rrujtum shum mrenda jasht perkthim meniher per ma shum kontakto tel 044 919 111

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ekrem
Prizren
044919111
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »