SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A3 2.0 tdi full - 2006
Çmimi :
€7,499.00
Kategoria :
Postuar :
28 Dhjetor '17
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
278,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
175949
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A3 2006 , 2.0 TDI full ekstra, 6 shpejtsi, shpenzimet shum te vogla, i servisuar, dritat xenon bixenon me levizje ka te sillen rrotat , ulset Lekur, Navigacion Plus, esp, abs, me goma shum tmira fellne 17, rks, 1vjet regjistrim, km te kaluara 278.000 per me shum info kontakt viber +38649373222
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albijan
Prizren
049 373 222
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »