SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 2.0 tdi S line
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
175956
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A4 2.0 tdi S line Klimatronik Senzor mbas Komanda ne timon Senzor te shiut Senzor per dritaKilometrazhi 210.000Ne gjendje te mir teknike dhe optike

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jeton
Pejë
049666566
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »