SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet bmw 320
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor '17
Lloji :
BMW 320
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
235,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
ID e produktit :
175963
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Qmimi 5500€Bmw e46 2.0 2003 navigation karrikat gjysem likur me mxemje dritat xenon

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Flamur
Friedrichshain
049835820
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »