SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf Plus Automatic/Goal/1.9TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:43
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Xhama Elektrikë, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Shufra Kulmi, Sensor Parkingu
ID e produktit :
175964
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet VW Golf V Plus Automatic Klimaautomatic,2Qelsa,Liberservisi,Aluminium Alufelgen,Nxemje Ulse,Xhama Elektrike,Guma te Rujtura,

Përshkrimi :Vetur Gjermane,
Mundsi per Blerje edhe me Dogan ose Pa Dogan 
Mindsi per Exporte Ne Rajon 
Ne te gjitha Dukumentet ju ofrojm Ndihmen
Tel +377/44384202 Whatsapp Viber 
Tel +38649598061 Whatsapp Viber 
Autosallon Dioni 
Areberi Prishtinë
Per me shumë Foto kliko ne Facbock autosallonidioni
Informata rreth publikuesit
Auto Sallon DIONI sh.p.k
Prishtinë
+37744384202
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »