SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Tigra 2005
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor
Lloji :
Opel Tigra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
85,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2005
ID e produktit :
175967
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Tigra 1.4 Benzin ne gjendje te shkelqyer.Hargjimet: Rrug te hapur 5l,Lokal 7.9l,Kombinim 6.1Vetura posedon:Xhama elektrik,Abs,Airbag,Cd player,Karrigat gjysem lekur etj.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mergim
Gilan
045371085
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »