SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 7 1.6 tdi dsg automatik 2014 Full option
Çmimi :
€11,900.00
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor '17
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
2014
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Sensor Parkingu, Gjurmues
ID e produktit :
175968
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
KONTAKT viber : +377/45/606/206

Shes golf 7 , viti prodhimit 04/2014 , motori 1.6 tdi 105ps , Automatik-Tiptronik 7shpejtsi DSG , Klima tronik , Senzora para mrapa , Navigacion , Adaptive cruise control Distronik , Tempomat , Komanda ne timon , Pasqyret qe palohen , Senzor shiu , Front assist...
fellne 16 me goma te reja te dimrit
PA DOGAN
140.000 km te garantuara me liber servisi , nuk ka nevoj per asnje investim
Vetura eshte pa dogan
Informata rreth publikuesit
Gent
Tirana, Albania
045606206
Tirana, Albania [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »