SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw TOURAN 2.0 TDI BMT DSG
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Dhjetor
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
187,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
177779
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen vw touran 2.0 TDI HIGHLINE i ardhur nga zvicra ne gjendje perfekte 170ps 2 qelsa liber servisi garantojm per km fellne goma te reja Lleda bi xenon kamere navigation komanda ne timon shpejtsi ne timon F1 klimatronik karika nxemje karika n memorie parkpilot senzora parkingu para mbrapa senzor shiu chrome paket tempomat DSG etj etjPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rinor
Pejë
38643555556
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »