SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes benz vito
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:17
Lloji :
Mercedes Vito
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
239,675
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2005
ID e produktit :
177781
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes benz 
Vito 109 Cdi
Viti 2005
Frigo me 0 grad
Dizel 
Manuel 
Shpejtsi 
239675km
Me dogan

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Prishtinë
049727298 ,049292252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »