SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 6 2.0 tdi
Çmimi :
€6,900.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:44
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
211,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
177784
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 6 2.0 tdi 12-2008 pa dogan i posa ardhur nga gjermania ne gjendje profekte vetura posedon. Klimtronik. Navi. Karrikat me nxemje. Sensor shiu ne pasqyr. Bordkomjuter. Gjamt me rrym + kolor fabrikisht. Centrall. Farat me larje. Sensora parkingu para dhe mrapa. Airbeg. Abs. Esp. Dy qelsa. Liber servisi. Goma te reja te dimrit. Etj. Tel. 049-821-026.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Guli
Prishtinë
049821026
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »