SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Reno Megane viti 2012 dizel 1.5 TDCI Automatik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:10
Lloji :
Renault Megane
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
135,000
Motori (kubik) :
1496.00
Viti :
2012
ID e produktit :
177785
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Reno Megane viti 2012 dizel 1.5 TDCI Automatik Posedon : klim tronik ,Navigon tempomat , bordkompjuter, , karrigat me nxemje , gjama elektronik , pasqyre elektronik , goma te reja , kilometrat me garancion me liber te servisit , i ardhura nga zvicrra me dogan te paguar , ne gjendje teknike shum shum te mir per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 045 883 888
045 23 5555
Auto salloni BONISI gjindet ne hyrje te prishtines ne Dragodan te rrethi TE ISMETI...
Informata rreth publikuesit
Auto salloni BONISI
Prishtinë
+38345 883 888
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »