SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Gjip Nisan Terrano
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Dhjetor
Lloji :
Nissan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2001
ID e produktit :
177786
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes gjipin Nisan Terrano 4x4 2.7 interculer i sa po ardhur nga zvicrra
Viber +38649237449
Informata rreth publikuesit
Ve'ton
Deçan
049237449
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »