SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes benz sprinter 511cdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:33
Lloji :
Mercedes Sprinter
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
188,232
Motori (kubik) :
511.00
Viti :
2007
ID e produktit :
177789
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes benz 
Sprinter
511 CDI
Automatik
Central
188232km
HebebynPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Vushtrri
049727298 ,049292252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »