SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Polo 1.4 2003
Çmimi :
€3,550.00
Kategoria :
Postuar :
15 Dhjetor '17
Lloji :
Volkswagen Polo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2003
ID e produktit :
177822
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes polo 1.4 benzin rixhistrim 1vit te plotë servisin ekryer ngjendje te rregullt ndrrim nuk boj qmimi i padiskutushem pres blersin seriozPostuar nëpërmjet celularit. +37744631405 vetem me pare se viber sekam ket numer
Informata rreth publikuesit
Erald
Stimlje
044631405
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »