SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat CC
Çmimi :
€9,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Dhjetor '17
Lloji :
VW PASSAT
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
195,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2008
ID e produktit :
177828
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet passat cc viti u prodhimit 2008
1.8 benzin 165 Ps
195.000 km te kaluara me senzora 6 shpejtesi
eshte full opcion
presim bleres serioz per me shum kontaktoni:
044-754-692
Mundesi ndrrimi me Touran mbi vitin 2008
Informata rreth publikuesit
Bardh
Gjakova
Gjakova [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »