SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
BMW 530 d GT X_Drive Automatik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:11
Lloji :
BMW 530d
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
216,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2010
ID e produktit :
177831
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
BMW 530 d x_Drive GT
Steptronic
Viti 2010
Full Opsion
Me Dogan
Nga ZVICRRA
đź“ž 044 676 670
044 551 995
Autosallon BEKA Ferizaj
Informata rreth publikuesit
Auto Beka
Ferizaj
044 676 670
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »