SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 520 XD 2008...FULL..
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:38
Lloji :
BMW 520
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
177832
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW 520 XD..2008...I.ARDHUR...NGA...ZVICRRA..
NE GJENDJE PREFKTE...ME LIBER SERVISIT..
......ME...DOGAN....PAGUNE...FULL...OPCIONE...
Informata rreth publikuesit
Xxxx
Lipjan
049 306 303
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »