SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes benz e240 rks
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Dhjetor '17
Lloji :
Mercedes E 240
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250,780
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
2000
ID e produktit :
177840
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mercedes E class te vitit 2000 ne gjendje shum shum tmire e ruajtme brenda dhe jasht vetura eshte automatike dhe tiptronik eshte avangard vetura poseton fellne me thika 17 pa as ni grith , klim, gjama elektronik + color fabrikisht , karrika me nxemje lekur e zez , pasqyre elektronike dhe me nxemje posedon digital instrumet tabell , komanda ne timon , tempomat etj . Servisin e kryer rexhistrim deri me daten 12.08.2018 po ashtu posedon edhe ni pal fellne 16 fabrikisht me goma.treja dimrit , dhe duhet te ceket se nuk eshte hipotek perkthimi menjeher dhe une jam.pronari i 2t nga fabrika ju mirpresim bleres serioz viber +37745959108

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
driton
Pejë
+37745959108
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »