SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi a8. 4.2tdi “facelift” rks 1vit
Çmimi :
€12,700.00
Kategoria :
Postuar :
13 Dhjetor
Lloji :
Audi A8
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,998
Motori (kubik) :
4.20
Viti :
2008
ID e produktit :
177841
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
audi a8. 4.2tdi. rks 1vit. “facelift”. full opsion ne gjedje prefekte me kilometra garantume ‘......044778887Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzon
Lipjan
044778887--049111484
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »