SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES E 350 D AMG LINE EDITION INDIVIDUAL NEW MODEL
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:40
Lloji :
Mercedes E
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
29,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2016
ID e produktit :
177854
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e zeze metalike , 4 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE :klimatronik tre zonale , timonin sport , komandat ne tion ,
spejtesit ne timon F1 , ulset lekur , ulset elektrike dhe memory ,
ulset me ngrohje , ulset sport AMG , i hapur lart PANORAM ,
navigacion GPS TV HD , dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT system ,
dritat LED para dhe mbrapa , dyert me magnet ( SOFT CLOSE) ,
surround view camera (360 shkalle KAMERA) ,zerimin BURMESTER audio ,
mbajtesin e diatances DISTRONIK , vet vozitje (AUTO PILOT) ,
senzora te parkingut para dhe mbrapa , me dhez pa qels (KEYLESS-GO),
vet parkim(PARK ASSIT) , amortizatoret me ulje dhe ngritje AIRMATIC ,
touchpad , tempomat , bordkompjuter , ambinet light , LANE ASSIST ,
senzorat e tejkalimit ne pasqyre (SIDE ASISST) , abs , esp , airbag ,
fellne , etj . FULL OPSION AMG LINE EDITION INDIVIDUAL

Për më shumë:
auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=mercedes-e-350-d-amg-line-edition-individual-new-model 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »