SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES S 350 CDI L AMG LINE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:40
Lloji :
Mercedes S
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
113,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2014
ID e produktit :
177855
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e zeze metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik kater zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulse lekur krem , ulset elektrike dhe memory ,
ulset me ngrohje para dhe mbrapa , ulset me ftohje para dhe mbrapa ,
ulset sport , ulset masazh , i hapur lart PANORAM , navigacion GPS TV HD ,
dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT system , dritat LED para dhe mbrapa ,
vet vozitje (AUTO PILOT) , mbajtesin e diatances DISTRONIK , tempomat ,
dy TV HD mbrapa , me dhez pa qels (KEYLESS-GO), vet parkim(PARK ASSIT) ,
amortizatoret me ulje dhe ngritje AIRMATIC , LANE ASSIST , bordkompjuter ,
dyert me magnet ( SOFT CLOSE) , senzorat e tejkalimit ne pasqyre (SIDE ASISST) ,
PERDE , ambinet light , senzora te parkingut para dhe mbrapa , airbag ,
abs , esp , dritaret elektrike , fellne , etj .

Për më shumë:
auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=mercedes-s-350-cdi-l-amg-line 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »